Ako začať...

Nemáte dostatok času na písanie Vašej práce? Nechajte to na mňa, rád sa o napísanie Vašej práce postarám. Pokojne sa môžete venovať pre Vás oveľa dôležitejším veciam ako je písanie práce. Do dnešného dňa som pomohol množstvu študentov, ktorí mali podobný problém.

Prečo sa rozhodnúť pre napísanie diplomovej, bakalárskej a inej práce?

Tak, ako aj mnohí ďalší, možno aj Vy študujete niečo, čo Vás príliš neláka, nebaví a najradšej by ste štúdium ukončili. Máte tendenciu si všetko zľahčovať, pretože sa neviete donútiť do niečoho, čo nie je stredobodom Vášho záujmu. Desiatky kníh a skrípt, ktoré by ste mali pred sebou pri písaní práce rozhodne nie je príjemná predstava. Najskôr teoretická časť, ale potom aj praktická, ktorá musí zahŕňať výstupy a určité návrhy na zlepšenia. Jednoducho Váš čaká tvrdá drina, ktorá sa nemusí každému páčiť. Dôvodov, prečo si napísať akúkoľvek prácu niekým iným je jednoducho dostatok na to, aby ste tak učinili aj Vy.

Diplomová a iná práca písaná mnou - záruka kvality a anonymity

Mojou prioritou je poskytovať len kvalitné služby v oblasti písania vysokoškolských prác. Vy sami si vyberáte na začiatku autora, ktorý napíše pre Vás prácu. S autorom po celý čas komunikujete, riešite s ním prípadné nedostatky, ktoré musí zapracovať. Všetci autori sú anonymní a vystupujú len pod všeobecným označením. Keďže každý z nich už napísal niekoľko desiatok prác, nebude pre nich ani tá Vaša žiadnou prekážkou. Obavy o vyzradenie napísania práce môžete pokojne odložiť, pretože anonymita a spomenutá kvalita sú vlastnosti, ktoré tvoria úspešný základ mojich služieb.

Ako funguje napísanie diplomovej, bakalárskej a inej práce?

Na začiatok stačí, ak ma kontaktujete telefonicky, alebo mailom. Dohodneme si podrobnosti / termíny, cenu a iné náležitosti /. Pošlete mi v elektronickej forme zadanie Vašej práce, prípadne tiež internú smernicu Vašej školy ohľadom písania záverečných prác. Disponujem bohatými skúsenosťami a tak sa vždy o moje názory a postrehy môžete pokojne oprieť.

Základom je anonymita práce

Vaša objednávka je u mňa v absolútnej tajnosti, lebo ani ja nepoznám Vašu identitu a ani google neindexuje Vašu prácu. Akékoľvek úpravy či zmeny mi môžete počas písania práce pripomienkovať. Úpravy v rozsahu inštrukcií sú samozrejme zadarmo. Všetky práce píšem sám, čiže anonymitu máte zaručenú.


Cena práce

Suma za napísanie práce je okolo 4 EUR/strana, závisí tiež od náročnosti a počtu strán. Táto cena odzrkadľuje náročnosť témy a čas, ktorý strávim pri písaní, pričom nezabúdajte ani na hľadanie literatúry a taktiež formálnu úpravu práce. Na začiatku mi vyplatíte zálohu 50 percent z celkovej dohodnutej sumy. Zostatok sa vyplatí po napísaní celej práce.