Ako začať...

Nemáte dostatok času na písanie Vašej práce? Nechajte to na mňa, rád sa o spracovanie podkladov Vašej práce postarám. Pokojne sa môžete venovať pre Vás oveľa dôležitejším veciam ako je príprava podkladov k Vašej práci. Do dnešného dňa som pomohol množstvu študentov, ktorí mali podobný problém.

Prečo sa rozhodnúť pre pomoc pri spracovaní diplomovej, bakalárskej a inej práce?

Tak, ako aj mnohí ďalší, možno aj Vy študujete niečo, čo Vás príliš neláka, nebaví a najradšej by ste štúdium ukončili. Máte tendenciu si všetko zľahčovať, pretože sa neviete donútiť do niečoho, čo nie je stredobodom Vášho záujmu. Desiatky kníh a skrípt, ktoré by ste mali pred sebou pri písaní práce rozhodne nie je príjemná predstava. Najskôr teoretická časť, ale potom aj praktická, ktorá musí zahŕňať výstupy a určité návrhy na zlepšenia. Jednoducho Váš čaká tvrdá drina, ktorá sa nemusí každému páčiť. Dôvodov, prečo si nechať pomôcť s prácou niekým iným je jednoducho dostatok na to, aby ste tak učinili aj Vy.

Diplomová a iná práca - záruka kvality a anonymity

Mojou prioritou je poskytovať len kvalitné služby v oblasti spracovania podkladov vysokoškolských prác. Vy sami si vyberáte na začiatku toho, kto Vám s prácou pomôže. Obavy o vyzradenie pomoci s prácou môžete pokojne odložiť, pretože anonymita a spomenutá kvalita sú vlastnosti, ktoré tvoria úspešný základ mojich služieb.

Ako funguje spracovanie podkladov diplomovej, bakalárskej a inej práce?

Na začiatok stačí, ak ma kontaktujete telefonicky, alebo mailom. Dohodneme si podrobnosti / termíny, cenu a iné náležitosti /. Pošlete mi v elektronickej forme zadanie Vašej práce, prípadne tiež internú smernicu Vašej školy ohľadom písania záverečných prác. Disponujem bohatými skúsenosťami a tak sa vždy o moje názory a postrehy môžete pokojne oprieť.

Základom je anonymita práce

Vaša objednávka je u mňa v absolútnej tajnosti, lebo ani ja nepoznám Vašu identitu a ani google neindexuje Vašu prácu. Akékoľvek úpravy či zmeny mi môžete počas spracovania podkladov práce pripomienkovať. Úpravy v rozsahu inštrukcií sú samozrejme zadarmo. Všetky podklady pripravím sám, čiže anonymitu máte zaručenú.


Cena práce

Suma za spracovanie je okolo 4 EUR/strana, závisí tiež od náročnosti a počtu strán. Táto cena odzrkadľuje náročnosť témy a čas, ktorý strávim pri písaní, pričom nezabúdajte ani na hľadanie literatúry a taktiež formálnu úpravu práce. Na začiatku mi vyplatíte zálohu 50 percent z celkovej dohodnutej sumy. Zostatok sa vyplatí po ukončení spracovania podkladov.