Ako začať...

Nemáte dostatok vedomosti a zručnosti na písanie Vašej práce? Nechajte to na mňa. Rád Vám poradím ako zvládnuť napísanie takejto práce a ponúkam Vám konzultácie podľa vašich potrieb.Do dnešného dňa som pomohol množstvu študentov, ktorí mali podobný problém.

Prečo sa rozhodnúť pre poradenstvo pri spracovaní diplomovej, bakalárskej a inej práce?

Tak, ako aj mnohí ďalší, možno aj Vy študujete niečo, čo Vás príliš neláka, nebaví a najradšej by ste štúdium ukončili. Máte tendenciu si všetko zľahčovať, pretože sa neviete donútiť do niečoho, čo nie je stredobodom Vášho záujmu. Desiatky kníh a skrípt, ktoré by ste mali pred sebou pri písaní práce rozhodne nie je príjemná predstava. Najskôr teoretická časť, ale potom aj praktická, ktorá musí zahŕňať výstupy a určité návrhy na zlepšenia. Jednoducho Váš čaká tvrdá drina, ktorá sa nemusí každému páčiť. Dôvodov, prečo si nechať poradiť s prácou niekým iným je jednoducho dostatok na to, aby ste tak učinili aj Vy.

Diplomová a iná práca - záruka kvality

Mojou prioritou je poskytovať len kvalitné poradenstvo v oblasti spracovania podkladov vysokoškolských prác. Vy sami si vyberáte na začiatku toho, kto Vám s prácou pomôže. Môžeme prekonzultovať každý problém, ktorý s Vašou prácou máte.

Ako funguje poradenstvo k diplomovej, bakalárskej a inej práce?

Na začiatok stačí, ak ma kontaktujete telefonicky, alebo mailom. Dohodneme si podrobnosti / termíny, cenu a iné náležitosti /. Pošlete mi v elektronickej forme problémy, ktoré máte a neskôr ich prekonzultujeme. Disponujem bohatými skúsenosťami a tak sa vždy o moje názory a postrehy môžete pokojne oprieť.


Cena práce

Suma za poradenstvo je individuálna, závisí tiež od náročnosti problému, ktorý chcete riešiť. Cena odzrkadľuje náročnosť témy a čas, ktorý strávim pri poradenstve, pričom nezabúdajte ani na formálnu úpravu práce. Na začiatku mi vyplatíte zálohu 50 percent z celkovej dohodnutej sumy. Zostatok sa vyplatí po ukončení poradenstva.